Wielkanocne dekorowanie czas zacząć

2017-04-12

Święta Wielkanocne to czas szczególny w roku.  Chcemy, ale nasze wnętrze i stół, przy którym spędzimy sporo czasu zyskało specjalny wygląd.

medium_news_header_21.jpeg

Święta Wielkanocne to czas szczególny w roku.  Chcemy, ale nasze wnętrze i stół, przy którym spędzimy sporo czasu zyskało specjalny wygląd. Chcę zainspirować jak stylowo i modnie nakryć stół i wprowadzić atmosferę, aby wiadomo było, że wiosna zagościła już na dobre. Najważniejszy wielkanocny posiłek powinien być spożyty w uroczystej aranżacji.  Eleganckie nakrycia oraz odświętna zastawa i sztućce to podstawa.

Oczywiście najbardziej modna jest obecnie ekologiczna dekoracja. Dlatego polecam bardzo: kwitnące gałązki,  kwiaty wszelakie (mogą być magnolie), mech,  kolorowe warzywa w przeźroczystych wazonach. Zdobienie pisanek to bardzo piękna tradycja, ale otoczenie jaj kurzych i przepiórczych bez malowania też posiada swój urok.   

Swój czas ma tu również wszelkie rękodzieło, stworzone na tę okazję, np. króliczki ze skarpetki, jajeczka w ubrankach na szydełku, kurczaczki z papieru i włóczki. Nie trzeba mieć do tego zdolności plastycznych. Czasami bardzo proste formy i dekoracje przenoszą wiele uroku do naszego wnętrza.

Oprócz udanych dekoracji wielkanocnych, życzę wszystkim dalekich od trosk, udanych, szczęśliwych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych 2017.

Alicja Tkaczyk
Aranżator wnętrz

0.image1.jpeg
1.image10.jpeg
2.image11.jpeg
3.image12.jpeg
4.image13.jpeg
5.image14.jpeg
6.image2.jpeg
7.image3.png
8.image4.jpeg
9.image5.jpeg
10.image6.jpeg
11.image7.jpeg
12.image8.jpeg
13.image9.jpeg

Żródła:
http://www.domowezacisze.pl/wielkanocne-nakrycie-stolu-dekoracje-i-inspiracje/
https://deavita.fr/fete-paques-dates-origine-idees-deco/
http://sostrenegrene.com/fr/diy-decorations-de-paques-pour-toute-la-famille/
https://www.creations-savoir-faire.com/Le-Salon-du-DIY-et-des-Loisirs-Creatifs-a-Paris-CSF/Les-actualites-du-salon-des-loisirs-creatifs-CSF/Inspiration-tables-de-Paques-DIY

X

Kontakt

X