Wykańczamy mieszkanie: materace

2022-07-26

medium_news_header_55.jpg

Cierpisz na bóle pleców i szyi? Dowiedz się, jaki materac wybrać, aby temu zapobiec!

Ból pleców i szyi jest jednym z istotnych czynników, który zdecydowanie pogarsza jakość snu, a po ciężko przespanej nocy oddziałuje również negatywnie na nasze funkcjonowanie w ciągu całego dnia. U osób, które cierpią na problemy z kręgosłupem problemem staje się dobór odpowiedniego materaca, który będzie dopasowany do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Chcesz budzić się wypoczęty i pełen energii do działania? Zdecyduj się na materace z naszej firmy i ciesz się zdrowym wypoczynkiem!

Jedną z głównych przyczyn, z powodu której możemy odczuwać bóle kręgosłupa jest niedostosowana do naszych potrzeb twardość materaca, na którym śpimy. Cierpisz na bóle kręgosłupa? Dowiedz się, jaki materac wybrać!

Materac zbudowane ze sprężyn kieszeniowych

Warto zastanowić się nad materacami ze sprężynami kieszeniowymi. Dzięki swojej budowie każda z nich pracuje niezależnie, zwiększając tym samym elastyczność punktową materaca. Im większa liczba sprężyn, tym lepsze i dokładniejsze dopasowanie  materaca do naszej sylwetki, a tym samym – większy komfort Twojego kręgosłupa.

Materac zbudowany z pianki termo elastycznej

Materace wykonane z pianki termo elastycznej charakteryzują się dostosowaniem swojej powierzchni do kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury. Dzięki piance termo elastycznej materac idealnie dopasowuje się do krzywizny ciała. Również jej zastosowanie we wkładzie materaca powoduje redukcję wszelkich ucisków, dając wrażenie delikatnego „zatapiania się” w powierzchni materaca, zapewniają c odpoczywającej osobie relaks i wypoczynek.

Materac zbudowany z pianki lateksowej

Materac zbudowany z pianki lateksowej przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które często zmieniają pozycję w  czasie snu. Lateks, dzięki specjalnym właściwościom (wysokiej elastyczności punktowej i sprężystości) szybko reaguje na ruch, dopasowując się idealnie do sylwetki i amortyzując ją w czasie wypoczynku.

Materac zbudowany z pianki wysoko elastycznej

Osobom cierpiącym na bóle pleców i szyi zaleca się również piankę wysoko elastyczną (nazywaną inaczej zimną pianką). Materac wykonany z tego materiału gwarantuje bardzo dobre podparcie ciała. Pianka wysoko elastyczna jest w całości syntetyczna.

Chcesz dowiedzieć się więcej

Zapraszamy do odwiedzenia naszego SHOWROOMU, aby porozmawiać o tym, jak możemy pomóc Ci stworzyć piękne, spokojne i zdrowe przestrzenie.

Zapraszamy .

PIK PPH S.J.
Tekstylia domowe i hotelowe
66-400 Gorzów Wlkp.
ul . Podmiejska 24

http://www.piktekstylia.eu

X

Kontakt

X